Spotkanie informacyjne dotyczące aplikacji

Zdjęcie sali konferencyjnej Zdjęcie dotyczące spotkania informacyjnego

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące wypełniania formularza aplikacyjnego
z wykorzystaniem aplikacji służącej do generowania Wniosków w projekcie „Śląskie. Inwestujemy w talenty – VI edycja”.

Szanowni Państwo,

Departament Europejskiego Funduszu Społecznego serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące wypełniania formularza aplikacyjnego z wykorzystaniem aplikacji służącej do generowania Wniosków w projekcie „Śląskie. Inwestujemy w talenty – VI edycja”.

W spotkaniu wezmą udział pracownicy Zespołu ds. realizacji projektu pn. "Śląskie. Inwestujemy w talenty", którzy przybliżą Państwu zmiany w sposobie aplikowania o stypendium z wykorzystaniem Aplikacji służącej do generowania Wniosku o przyznanie stypendium.

Omówione zostaną również zasady uczestnictwa w projekcie „Śląskie. Inwestujemy w talenty – VI edycja”, w tym między innymi: kryteria obowiązkowe i dodatkowe oraz dokumentacja niezbędna do aplikowania o stypendium, etapy uczestnictwa w projekcie m.in. realizacja Planu Rozwoju Ucznia, podpisanie umów, wydatkowanie stypendium, złożenie sprawozdania z realizacji PRU wraz z dokumentacją.

Spotkanie odbędzie się w formule on-line i jest adresowane do osób zainteresowanych aplikowaniem o stypendium.

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest dokonanie wcześniejszej rejestracji poprzez wypełnienie Formularza Rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej Regionalnego Programu Województwa Śląskiego.

Szczegóły na temat spotkania dostępne są również na stronie internetowej Regionalnego Programu Województwa Śląskiego.

ZAPRASZAMY!