Gala wręczenia stypendiów „Śląskie. Inwestujemy w talenty” – za nami!

W dniu 16.04.2019 roku odbyła się uroczysta Gala wręczenia stypendiów w ramach projektu „Śląskie. Inwestujemy w talenty – IV edycja” w historycznym miejscu czyli na Sali Sejmu Śląskiego.

Marszałek Województwa Śląskiego Pan Jakub Chełstowski wraz z Członkami Zarządu Województwa Panią Izabelą Domogałą oraz Panem Michałem Wosiem wręczyli uczennicom oraz uczniom czeki i umowy stypendialne, a także prezenty rzeczowe. „Młodzi ludzie są naszą największą inwestycją. Wspieranie ich pasji i docenienie ciężkiej pracy ma ogromne znaczenie dla nich, ich opiekunów, ale również dla rozwoju Województwa. Mam nadzieję, że zechcą kontynuować naukę w naszych uczelniach, a po jej zakończeniu zostaną w Województwie Śląskim i wykorzystają swoją wiedzę i potencjał, by rozwijać swoje kariery i cały region” – mówił Marszałek Jakub Chełstowski.

 W gali uczestniczyli stypendyści z największą liczbą uzyskanych punktów, ich rodzice oraz opiekunowie dydaktyczni stypendystów, łącznie ponad 70 osób z terenu Województwa Śląskiego.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z Gali: LINK

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.
Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie