Konkurs „Śląskie. Nakręcamy talenty” rozstrzygnięty

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu „Śląskie. Nakręcamy talenty”.

Konkurs był skierowany do stypendystów wszystkich edycji projektu „Śląskie. Inwestujemy w talenty” i miał na celu promocję jego efektów. Stypendyści otrzymali szansę wykazania się swoją kreatywnością poprzez nagranie krótkiego amatorskiego filmu zawierającego odpowiedź na pytanie: „Jak Śląskie nakręciło mój talent?”.

W odpowiedzi na konkurs wpłynęło 27 filmów a wymogi formalne spełniło 23 z nich. Nadesłane filmy zostały nagrane na bardzo wysokim poziomie. Autorzy wykazali się ogromną pomysłowością i kreatywnością, co przyniosło doskonały efekt. Komisja konkursowa wyłoniła 10 najbardziej ciekawych, kreatywnych i oryginalnych filmów, których autorzy zostali nagrodzeni podczas gali z udziałem Pani Małgorzaty Ochęduszko – Ludwik – Członka Zarządu Województwa Śląskiego. Dla laureatów przewidziano nagrody m.in. w postaci zaproszeń na wejścia do instytucji Województwa Śląskiego oraz inne atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłane filmy i gratulujemy zwycięzcom za bardzo wysoki poziom prac. Kolejna edycja konkursu już za rok!

Linki do nagrodzonych filmów:

Łukasz Woźniak
Zofia Tyczka
Julia Sobieska
Piotr Rajnisz
Patrycja Orman
Klaudia Mudy
Michał Mrozek
Dawid Karoński
Jolanta Hajduk
Zuzanna Łukasik

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.
Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie