Już wkrótce I edycja nowego projektu „Śląskie. Inwestujemy w talenty PLUS”

Otwarta dłoń z napisem: question, druga dłoń z napisem: answer Źródło: pixabay
Konsultacje społeczne Regulaminu przyznawania stypendiów w ramach projektu „Śląskie. Inwestujemy w talenty PLUS – I edycja”

Z przyjemnością informujemy, że Departament Europejskiego Funduszu Społecznego przygotowuje się do rozpoczęcia wdrażania I edycji projektu „Śląskie. Inwestujemy w talenty PLUS”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 – 2027.

W okresie od 14 sierpnia 2023 r. do 27 sierpnia 2023 r. przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne projektu Uchwały Sejmiku Województwa Śląskiego w sprawie Regulaminu przyznawania stypendiów w ramach projektu „Śląskie. Inwestujemy w talenty PLUS – I edycja".

Więcej informacji o konsultacjach można znaleźć pod adresem: https://bip.slaskie.pl/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-1726441vi2023-z-dnia-2023-08-09.html oraz https://bip.slaskie.pl/sprawy_w_urzedzie/konsultacje/przyjecie-projektu-uchwaly-sejmiku-wojewodztwa-slaskiego-w-sprawie-przyjecia-regulaminu-przyznawania-stypendiow-w-ramach-projektu-slaskie-inwestujemy-w-talenty-slaskie-inwestujemy-w-talenty-plus-i-edycja-w-ramach-programu-fundusze-europejskie-dla-sla.html